Su jeti makinesi ile ayna cam gibi kırılğan malzemelerin kesimi

Su Jeti İle Cam Ayna Kesimi

Su Jeti İle Cam Ayna Kesimi

                Su jeti, kesici bir araç olarak nitelendirilir. Belli kalınlıklardaki malzemeler, yüksek hız ve basınç ve ya su ve aşındırıcı madde karışımı ile işlenebilir. Bu süreç aslında doğadaki su erozyonunun büyük ölçüde hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış hali olarak düşünülebilir. Genellikle fabrikasyon malzemeleri ve ya makine parçalarının üretimi sırasında kullanılır.

                Su jeti sanat ve teknolojinin birleştiği bir ürün olmasının yanı sıra bir yeşil teknoloji olarak kabul edilmiştir. Su jetleri, atık malzemeleri azaltarak hiçbir tehlikeli atık üretmemektedir. Bu teknoloji ile pek çok kesim ve işleme yapılabilir. Su jeti ile cam ayna kesimi,  yer göbekleri, yer ve ya duvar için bordürler, duvar panoları, masa tablaları, reklam panoları yapılabilir.

Bu işlemler tüm sert metaller, tüm yumuşak metaller, karbon, sünger, kağıt, karton, mantar, fiber, folyo, lastik, strafor ve türevleri, deri, kösele, kumaş, branda, mermer, granit, seramik, kurşun geçirmez cam, lamine cam, ayna, ahşap, kereste, kontrplak, duranit, kaplamalar ve bunlar gibi daha birçok malzemenin kesiminde kullanılabilir. Ankara su jeti kesim atölyemize bekliyoruz.

Doğal Ve Suni Taşlar, Mermer, Mermerit, Granit, Seramik, Traverten, Fayans, Porselen, Plastik Ve Akrilik Esaslı Malzemeler, Pvc, Pp, Pe, Delrin, Polyamid, Kestamid, Teflon, Epoxy, Fiber, Kevlar, Kompozit, Pertinaks, Pleksiglas, Europleks Polikarbon, Dekota(Foreks), Fotoblok Levhalar, Endüstriyel Malzemeler, Poliüretan, Kauçuk, Sünger, Strafor, Foamboard Levhalar, Balata, Kauçuk, Kompozit, Grafit, Klingirit,  Ve Mantar Contalar, Corian,Cam, Lamine Cam, Quartz, Halı, Kumaş, Suni Deri, Deri, Kösele, Keçe Levhalar, Ahşap Ve Türevi Malzemeler, Kompakt, Lamine, Mdf, Suntalam, Kontraplak, Verzalit, Ahşap Levhalar